مبل شویی در منزل تهران
قالیشویی برتر

مبل شویی در منزل


مبل شویی ها مراکزی هستند که می توانید شست و شوی مبلمان خود را در منزل یا در محل به آن ها بسپارید.
شرکت مبل شویی در منزل غرب تهران یکی از بزرگترین مبل شویی های پایتخت می باشد.  این مرکز با استفاده از روش های به روز و فناوری های جدید اقدام به شستشوی مبلمان شما می کند مبل شویی در غرب  قیمت مبل شویی در منزل سال 1400 خدمات مبل شویی در محل غرب تهران شستشوی مبلمان شهرک غرب شستشوی مبلمان غرب تهران.
کارکنان این مبل شویی ها با انواع لکه ها آشنایی کامل دارند و به خوبی می دانند چطور آن را پاک کنند.
روش شست و شوی مبلمان در منزل غرب تهران
مبل شویی در منزل غرب تهران بهترین روش‌ ها و بروز ترین ها را به کار می گیرد.‌ به طور مثال در ابتدا استفاده از فرچه در شستن ‌مبل رایج بود. امروز نیز بسیاری از مراکز فقط از فرچه استفاده می کنند ولی مبل شویی در محل غرب تهران در کنار فرچه از دستگاه های مکنده استفاده می کند که لکه های خیس را به خود جذب می کند.
 شستشوی مبل توسط این مرکز به این صورت است که تا حد ممکن سعی می ‌کند از روش های به روز و بی خطر در مبل شویی تهرانپارس استفاده کند. مبل شویی در منزل غرب تهران برای لکه های مختلف مواد مختلفی را به کار می ‌گیرد.
 به طور مثال برای پاک کردن لکه لاک از استون استفاده می ‌کند و لکه های جوهر خودکار نیز با استفاده از جوهر نمک قابل تمیز کردن می ‌باشند.
 لکه چای نیز به راحتی و با مواد شوینده ساده قابل پاک کردن است و لکه هایی همچون لکه‌ قهوه نیز با استفاده از آب داغ و جوهر نمک تمیز می شود.
 علاوه بر این ها بیش از صدها نوع لکه مختلف وجود دارند که کارشناسان این مرکز با تمامی آن ها آشنایی کامل داشته و به راحتی می توانند هر کدام از آن ها را با موادی ویژه پاک کنند.
 بنابراین روش شستشوی مبل شویی در محل غرب تهران جزو روش های به روز و کارشناسی شده می باشد.
شماره مبل شویی در غرب تهران
شماره های مبل شویی ها در غرب تهران راه ارتباطی آسانی است که شما می توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.
 مشاوران آنلاین آن ۲۴ ساعته می ‌توانند به سوالات شما در جهت آشنایی با روش های شستشو و قیمت ها مشاوره‌ های لازم را بدهند.
می‌ توانید با این افراد تماس حاصل کنید و در کمترین زمان از خدمات مبل شویی ایشان استفاده کنید. این شماره ها شامل شماره های تماس یا مراجعه مجازی می باشد.
هزینه مبل شویی در منزل غرب تهران
هزینه مبل شویی در منزل غرب تهران  جدا پایین است. کارشناسان مبل شویی  با دستگاه های مکنده اقدام به خشک کردن آن می کنند.
در این صورت کارشناسان به شما می گویند که تا چه مدت نمیتوانید از آن استفاده کنید. در این صورت شما حدود دو الی سه روز ممکن است از مبل استفاده نکنید. در صورت نازک بودن ملافه های مبل به وسیله دستگاه مکنده  در لحظه خشک می شوند و نیازی به توقف دو الی سه روزه نیست.
در تهران مراکز و تولیدی های متعددی به انجام تهیه و دوخت انواع کاور مبل می پردازند. از این رو انتخاب یک مرکز معتبر در تهران برای تهیه کاور مناسب برای خانواده ها مساله ای مهم است. چنان چه در نظر دارید یک مرکز کاور مبل دوزی در تهران را بیابید که محصول باکیفیت در طرح و رنگ مختلف تولید کند باید به نکاتی توجه کرد. از جمله این نکات می توان به جنس کاور، مدل مبلمان منزل، پارچه مورد استفاده، نظافت، مقاومت، کارایی، اندازه، نوع پارچه و نیز قیمت کاور توجه کرد و یک کاور مناسب را خریداری کرد هزینه پایین مبل شویی ها باعث شده است که بسیاری از افراد در غرب تهران این کار را به صورت شخصی انجام دهند و آن را به مراکز مبل شویی در محل غرب تهران بسپارند.

مبل شویی در منزل غرب تهران اقدام به ارائه خدمات شستشو و خشک کردن در محل می کند. انواع لکه ها از جمله لکه قهوه، لاک و جوهر خودکار با روش ‌های خاصی تمیز می شوند.
به طور مثال لکه ی جوهر خودکار با استفاده از جوهر نمک تمیز می شود، اما استفاده از آن نیازمند با رعایت مواد و اندازه های خاصی است. به همین منظور مراجعه به مبل شویی های معتبر در غرب تهران رایج شده است.

برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل غرب تهران با شماره تلفن 09122111190 تماس بگیرید


خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران
ارزان تر از همه جا، قیمت مبل شویی رقابتی با تضمین کیفیت، دریافت هزینه پس از رضایت مشتری، مبل شویی در تهرانپارس و غرب تهران

قیمت مبل شویی در منزل در سال1400: قیمت شستشوی مبل راحتی 7 نفره در منزل 200 هزار تومان، هزینه مبل شویی در منزل مبل استیل 7 نفره بین 220000 هزار تومان

امروزه به دلیل رایج شدن استفاده از مبلمان در منازل، لزوم نگهداری صحیح و نیز شستشوی آن ها بیش از پیش مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است. مبل شویی از جمله کارهای مهمی است که باید به طور منظم و دوره ای انجام شود. زیرا بی توجهی به شستشوی مبلمان، کثیفی ها و آلودگی ها به عمق بافت پارچه های مبل نفوذ کرده و باعث می شود ظاهر پارچه مبل دچار تغییر یافته و به مرور زمان پارچه های آن هم فرسوده شده و از بین برود. موادی از قبیل خوراکی ها، ذرات نان، گرد و غبار، لکه های ریختن نوشیدنی ها و سایر مواد باعث کثیف شدن و نامرتب شدن مبلمان می شود. از این رو ضرورت استفاده از خدمات مبل شویی احساس می شود. در این مقاله قصد آن را داریم تا خدمات مبل شویی در تهران را مورد بررسی قرار دهیم.

مبل شویی به خدماتی اشاره دارد که به منظور شستشوی مبل، پشتی، کوسن و هر گونه وسایلی که رویه پارچه ای دارد استفاده می شود. برای شستشوی مبلمان سنتی و کلاسیک می توانید از خدمات مبل شویی در منزل به منظور شستشو و تمیز کردن آن برخوردار شوید. خدمات مبل شویی در تمام ایام سال قابل دسترس است و می توانید با تماس با مراکز ارائه دهنده خدمات مبل شویی، از خدمات آن ها برای شستشوی مبلمان خود استفاده کنید

برای استفاده از خدمات مبل شویی در تهران با شماره تلفن 09195340864 تماس بگیرید

اهمیت استفاده از خدمات مبل شویی در تهران
به علت هوای آلوده کلان شهر تهران در اغلب ایام سال، نشستن دوده ها روی مبلمان منازل پدیده ای رایج است. این مساله در برخی از مناطق شهر خصوصا در محله های مرکز شهر بیشتر مشاهده می شود. این پدیده باعث تغییر زودهنگام رنگ رویه مبل ها می شود به گونه ای که لایه ای از دوده روی مبلمان منزل را می پوشاند. بنابراین هر سال یک بار شستشوی مبلمان در منزل برای خانواده های ساکن در تهران مساله ای مهم و در عین حال سودمند است. زیرا باعث تمیز شدن ظاهر مبلمان و نیز افزایش طول عمر استفاده از آن می شود.

هزینه خدمات مبل شویی در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟
به طور کلی هزینه خدمات مبل شویی به عواملی بستگی دارد که مراکز با توجه به آن ها هزینه خدمات را تعیین می کنند. در ادامه این عوامل مورد بررسی قرار گرفته است.
ابعاد و اندازه مبلمان
اندازه مبل ها در تعیین قیمت خدمات شستشو تاثیر زیادی دارد. زیرا هر چه مبل کوچکتر باشد مواد شوینده کم تری مصرف شده و مدت زمان شستشو هم کاهش می یابد.
تعداد مبل ها
به طور معمول قیمت خدمات مبل شویی در تهران بر مبنای یک دست مبل هفت نفره تعیین می شود. در صورتی که به این تعداد افزوده شود هزینه هم مسلما بیشتر می شود.
جنس مبلمان
مبل هایی که جنس روکش آن ها چرمی و یا گران قیمت باشد به رطوبت حساس است. بنابراین برای جلوگیری از آسیب به مبل ها، زمان و نیز دقت زیادی برای شستشو نیاز است. از سوی دیگر پارچه هایی همانند مخمل باعث جذب زیاد مواد شوینده می شود. و هر چه مصرف مواد شوینده هم بیشتر شود قیمت شستشو هم افزایش می یابد.
نوع و کیفیت مواد شوینده
مواد شوینده از لحاظ نوع و کیفیت هم در تعیین قیمت خدمات مبل شویی تاثیرگزار است. معمولا مواد شوینده استاندارد قیمت مشخص دارد و از این لحاظ معمولا تفاوتی میان مبل شویی ها وجود ندارد

مدل دستگاه شستشوی مبل
نوع دستگاه هم در قیمت خدمات مبل شویی تاثیر دارد. برای مثال برخی از انوع دستگاه مبل شویی با بخار کار کرده و خشکشویی هم انجام می دهد. به طور کلی نوع دستگاه از لحاظ کارهایی که انجام می دهد و نیز کیفیت مبل شویی  آن در تعیین قیمت نهایی خدمات تاثیر دارد.
هزینه های ایاب و ذهاب
هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب کارکنان مبل شویی هم در قیمت نهایی خدمات مبل شویی موثر است. هر چه فاصله بین منزل تا نزدیک ترین شعبه مبل شویی بیشتر باشد مسلما هزینه ایاب و ذهاب پرسنل هم افزایش می یابد که روی هزینه نهایی خدمات تاثیر می گزارد.
کلام آخر
در این مقاله کوشش کردیم تا به بررسی خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران بپردازیم. همان گونه که عنوان کردیم در شهر تهران به علت هوای آلوده ای که در بیشتر ایام سال وجود دارد و کثیف و کدر شدن مبلمان منزل به علت نشستن دوده، لزوم استفاده از خدمات مبل شویی بیشتر احساس می شود.


با استفاده از خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه های پیشرفته میتوانید همیشه مبلمان تمیز و پاکیزه داشته باشید. کاناپه ها و مبلمان جز اصلی و جدانشدنی زندگی مدرن امروزی است , افراد در طول روز زمان زیادی را برای استراحت , خوردن عصرانه و یا تماشای تلویزیون , روی کاناپه های نرم خود نشسته و لذت می برند. تا اینجای کار همه چیز میتواند خیلی دلچسب باشد تا زمانی که ذرات میوه و خوراکی ها روی کاناپه ها ریخته و لکه های متعددی روی آن پدیدار شود.
داشتن کاناپه هایی کثیف و پر از لکه ظاهر زیبا و تمیز خانه را به شدت کثیف و نا مناسب نشان می دهد. بسیاری از خانم ها هنگام مواجه شدن با کاناپه های کثیف سریع دست به کار می شوند تا این لکه ها را خودشان برطرف کنند که گاهی در این کار موفق بوده و گاهی نیز شرایط را بدتر کرده و لکه ها را بیشتر و پر رنگ تر می کنند و یا در حین تمیز کردن به پارچه های کاناپه ها آسیب زده و حتی باعث پاره و خراب شدن آن می شوند.
به طور کلی مبلمان و کاناپه ها همیشه در معرض لکه های خوراکی و مواد مختلف و غیره هستند , مخصوصا با داشتن بچه های کوچک این مسئله امری اجتناب ناپذیر است و شما به یک راهکار مطمئن نیاز دارید که بدون آسیب رسیدن به الیاف پارچه مبلمان , بتوانید مبلمانی تمیز و مانند روز اول زیبا داشته باشید زیرا  تمیز کردن لکه های سخت روی مبلمان کاری تخصصی است و به مواد شوینده مخصوص و دستگاه های شست و شوی ویژه نیاز دارد.
بدین ترتیب کمک گرفتن از یک تیم شست و شوی مبلمان در منزل بهترین راهکار برای تمیز کردن لکه های متعدد و مختلف است که بدون هیچ آسیبی لکه های عمیق و ماندگار را از روی مبلمان و کاناپه ها برطرف کرده و تمیزی و زیبایی را به خانه شما هدیه دهند

تیم مبل شویی در منزل تهران ابتدا با کمک یک دستگاه بخار قوی تمامی گرد و غبارها و موهای موجود در لابه لای مبلمان را تمیز کرده و سپس با مواد شوینده نانو و متناسب با جنس پارچه و مبلمان شما و با دستگاه مخصوص شروع به حذف کردن و از بین بردن لکه ها می کنند. دستگاه های مخصوص شستن مبلمان دارای یک محفظه برای مخلوط کردن مواد شوینده با مقدار اندکی آب است و مواد شوینده را به شکل فوم روی سطح کاناپه پخش می کند و با برس های نرم و مخصوص دستگاه اقدام به لکه بری کرده و تمامی لکه ها را در کوتاه ترین زمان از روی مبلمان و کاناپه ها , کوسن ها و ...حذف می کنند. سپس با کمک بخش مکنده دستگاه , تمامی مواد شوینده و رطوبت موجود روی سطح مبل و یا کاناپه را گرفته و مبلمان و کاناپه شما در زمان بسیار کوتاهی به بهترین شکل تمیز و براق خواهد شد.
شما نه تنها مبلمان و کاناپه ها بلکه تشک تخت و سرویس خواب خود را با کمک آن ها می توانید تمیز کرده و حس بسیار خوبی داشته باشید.
به طورکلی شستشوی مبلمان در منزل با کمک یک تیم با تجربه و حرفه ای باعث می شود که شما در کوتاه ترین زمان و کمتر از چند ساعت بدون این که کوچک ترین آسیبی به الیاف و یا بدنه مبلمان شما برسد سخت ترین و عمیق ترین لکه ها را از بین ببرید . علاوه بر این هزینه نظافت مبلمان در منزل بسیار مقرون به صرفه بوده و این یک گزینه عالی و ایده آل برای شما می باشد.
لازم به ذکر است که کلیه مواد شوینده ای که برای شستن مبلمان و یا سرویس خواب استفاده میشود کاملا ضد حساسیت بوده و هیچ گونه آلرژی برای سالمندان , فرزندان کوچک و حیوانات خانگی شما ایجاد نمی کند

برای استفاده از خدمات شستشوی مبل در منزل  با شماره تلفن 09122111190 تماس بگیرید


چرا انتخاب همیشگی ما شامپوهای نانو است ؟
خاصیت لطافت بخشی فوق العاده
 
محافظت از بافت فرش و پارچه در برابر آلودگی و پوسیدگی
 خاصیت لطافت بخشی فوق العاده
  تمیز کنندگی راحت ترخاک و لکه
 بوی دلپذیر
 مخصوص فرش امروزی
دوستدار محیط زیست

اجرای خدمات کرگیری بتن به دلایل مختلفی همچون بررسی میزان تسلیح بتن، آرایش میلگرد ها، تست های مقاومت فشاری بتن، ایجاد بازشو در دیوارها، دال ها یا عبور لوله های تاسیسات و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. برای انجام عملیات کرگیری باید شناخت زیادی در مورد دستگاه کرگیری، روش کار، برآورد قیمت کرگیری و… داشته باشید. سوراخ کاری بتن با دستگاه کرگیری اپراتور ابتدا از یک انکر رزرو شده کوچک جهت نصب پایه دستگاه روی دیوار استفاده می کند.قالیشویی دارای کادر مجرب برای خدمات خشکشویی مبلمان و موکت در محل در مناطق شرق تهران شامل پیروزی، نارمک، نظام اباد،تهرانپارس و افسریه
دریافت کلیه هزینه ها پس از جلب رضایت مشتری.
قالیشویی مخصوص فرش دستباف و انجام خدمات تعمیر و شیرازه دوزی فرش های با ارزش شما

مبل شویی در منزل تهران

موکت شوییفرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.