موکت شویی در منزل

موکت شویی

موکت شویی در منزل در تهران
موکت شویی در منزل در همه مناطق تهران بزرگ با دستگاه موکت شویی، شستن موکت چسبیده ادارات، سینماها، محل کار ، خانه و شرکت ها، قیمت شستشوی موکت به صورت متراژی محساسه میشود. شستشوی موکت در منزل با مواد شوینده درجه یک ناتو بدون جای گذاری لکه و بو، خشکشویی موکت در منزل و اداره در کوتاه ترین زمان

برای استفاده از خدمات شستشوی موکت در منزل تهران با شماره تلفن 09124199829 تماس بگیرید

شستشوی موکت در محل تهران
تمیزی موکت ها همانند فرش ها در منازل اهمیت خاصی دارد. از یک طرف برای سلامتی ساکنین منزل تاثیر دارد و از طرف دیگر بخشی از زیبایی منزل به تمیزی و بی بو بودن فرش و موکت های آن بستگی دارد. در شهر تهران به علت هوای آلوده به مرور لکه ها و لایه های تیره ای روی موکت ها را فرا می گیرد. این پدیده برای منازلی که از موکت ها به جای سرامیک استفاده می شود قابل مشاهده است. از این رو لزوم استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل برای شهر تهران بیشتر احساس می شود. شستشوی مطلوب موکت ها و شستشوی مبلمان همراه با صرفه جویی در هزینه ها مساله ای است که برای خانواده ها از اهمیت خاصی برخوردار است. در این مقاله قصد آن را داریم تا موضوع شستشوی موکت در محل تهران را مورد بررسی قرار دهیم

اهمیت استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل
موکت ها پوشش هایی برای کف ساختمان ها و منازل است که در انواع مختلف تولید شده و برای پوشش کف منازل، سالن های نمازخانه، مساجد، ادارات، تئاترها و .... استفاده می شود. به مرور زمان و بر اثر رفت و آمد زیاد افراد و نیز آلودگی هوا، لایه هایی از گرد و غبار و دوده و نیز لکه های ریخته شدن مایعات روی موکت ها را فرا می گیرد که ظاهر موکت را تحت تاثیر قرار داده و زشت و کدر جلوه می دهد. موکت ها در بیشتر موارد با چسب به زمان چسبانده می شود که در جای خود ثابت بماند که امکان جدا کردن آن هم به راحتی وجود ندارد. از این رو استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل ضروری است.

مزایایی شستشوی موکت در محل
مسلما شستشوی موکت در محل مزایایی را نسبت به شستشو در کارگاه های موکت شویی دارد که در ادامه این مزایا بررسی شده است.
•    شستشوی موکت ها در کوتاه ترین زمان ممکن
•    پرداخت هزینه کم تر
•    جلوگیری از چروکی و تاخوردگی موکت ها به دلیل نیاز نبودن به جمع کردن آن ها
•    شستشوی لایه های زیرین موکت ها به صورت عمقی
•    نیاز نبودن برای جابجایی لوازم و اثاث منزل از روی موکت

مراحل شستشوی موکت در محل
به طور کلی شستشوی موکت در محل شامل دو مرحله می شود. که در ادامه این دو مرحله بیان شده است.
•    در مرحله اول لازم است دستگاه های مخصوص شستشوی موکت را به محل مورد نظر رساند. این دستگاه ها هم مخزن آب گرم، مواد لکه بر و شامپو و هم پولیشر نرم و بزرگی دارد. وقتی دستگاه موکت شویی روشن می شود کاربر قادر است با کمک دستگاه مواد شوینده را به سطح موکت اسپری کند. پس از آن با پولیشر دستگاه می توان همه سطح موکت را شستشو داده و تمیز کرد.
•    مرحله دوم به خشک کردن اختصاص دارد. با استفاده از جاروبرقی های صنعتی می توان سطح موکت را خشک کرد. این جاروبرقی ها قدرت مکش بالایی دارد و باعث می شود تمام آب کثیف و مواد شوینده مخلوط در آن کاملا جذب شود. علاوه بر این پرزهای موکت هم به راحتی با مکش دستگاه برداشته شده و موکت به شکل یکدست درآمده و ظاهری زیبا را به خود بگیرد.
روش های شستشوی موکت در محل
معمولا سه روش رایج برای شستشوی موکت ها در محل استفاده می شود. این روش ها در ادامه بیان شده است.
شستشو با دستگاه بخارشور
این روش فقط برای ضد عفونی کردن آلودگی های روی موکت استفاده می شود و لکه ها و لایه های کدر از روی سطح موکت برطرف نمی شود.
شستشو با دستگاه پولیشر
این روش بیشترین استفاده را در شستشوی موکت در محل دارد. به دلیل استفاده از آب گرم و مواد شوینده و هم چنین کشیدن دستگاه برس، سطح موکت کاملا تمیز می شود.
شستشو با دستگاه های قالیشویی
در این روش به دلیل استفاده از دستگاه های مخصوص قالیشویی، موکت به طور عمقی شستشو و تمیز می شود. مزیت این روش در آب کشی کامل موکت است. اما ایراد این روش آن است که پس از شستشو امکان چروک شدن موکت وجود دارد.

برای خانواده های ساکن در تهران شستشوی موکت در محل تهران روشی مناسب و مقرون به صرفه است. زیرا مشکلات انتقال موکت ها به کارگاه های شستشوی موکت وجود ندارد. از این رو برای شستشوی موکت های منزل خود تنها نیاز است با یک مرکز معتبر شستشوی موکت تماس گرفته تا پرسنل آن برای انجام خدمات شستشوی موکت در محل حاضر شوند.

شستشوی موکت در محل

فرش ها و موکت ها گرما بخش و زنده کننده ی فضای خانه است. داشتن فرش های تمیز و زیبا جلوه با استفاده از خدمات موکت شویی در محل خانه شما را چندین برابر می کند و هر میهمانی با نگاه اول به نظم و نظافت خانه شما پی می برد البته تمیز نگاه داشتن فرش ها و موکت ها با وجود بچه های کوچک و حیوانات خانگی کار آسانی نیست .
همه ی خانم ها وقتی لکه های مختلف مواد غذایی را روی فرش و موکت های خود می بینند بسیار ناراحت می شوند زیرا شستن فرش ها کار آسانی نیست ضمن اینکه کمک گرفتن از قالیشویی ها برای بردن فرش و شستشوی آن در قالیشویی می تواند زمان بر باشد. علاوه بر این همیشه نگرانی زیادی از بابت خراب شدن و چروک شدن موکت ها و  فرش های نو و گران قیمت هنگام شستن وجود دارد.
یکی از بهترین کارها برای نظافت فرش ها و موکت ها به نحو احسن در کوتاه ترین زمان کمک گرفتن از تیم قالیشویی برای شست و شوی فرش در منزل با دستگاه موکت شویی است
.
شستشوی فرش و موکت در منزل و با دستگاه مزایای زیادی دارد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد:
1- مدت زمان کوتاه: شستشوی موکت در منزل زمان زیادی از شما نمیگیرد , تیم حرفه ای قالیشویی در منزل ,  بعد از یک تماس سریعا در منزل شما حضور پیدا می کنند و به سرعت و کمتر از چند ساعت فرش و موکت های شما را به بهترین شکل نظافت و تمیز می کنند. اگر شما مهمان زیادی دارید و فرصت دادن فرش ها یا موکت ها به قالیشویی را ندارید شستن فرش در منزل و با دستگاه بهترین گزینه برای شما می تواند باشد.
2- آسیب نرسیدن به فرش و موکت ها : فرش ها جزئی از سرمایه شما هستند که برای آن ها هزینه زیادی کرده اید بسیاری از فرش ها و موکت ها بعد از شست و شو در قالیشویی ظاهر خود را از دست می دهند و یا مشکلاتی از قبیل پارگی , چروک شدن و یا کش آمدن برای آن ایجاد می شود. ولی با قالیشویی در منزل شما خیالتان بابت فرش های گران قیمتتان راحت است که بدون کوچک ترین آسیب , فرش های شما به زیبایی روز اول تمیز و درخشان خواهد کرد.
3- شست وشو با مواد ضد حساسیت : اگر شما بچه کوچک و یا حیوان خانگی دارید و نگران مواد شوینده حساسیت زا بعد از شست وشوی فرش هستید کافی است که شما این مسئله را به تیم شست و شوی فرش خود اطلاع دهید بدین ترتیب مواد مورد استفاده برای شستو شوی فرش های شما کاملا گیاهی و بدون حساسیت خواهد بود و هیچ گونه آلرژی برای شما و عزیزانتان ایجاد نخواهد شد.
بدین ترتیب شما باکمک گرفتن از یک تیم با تجربه در زمینه شست و شوی فرش در منزل می توانید با اطمینان خاطر و آسودگی ,  در کوتاه ترین زمان تمامی لکه های سخت فرش و موکت و حتی مبلمان  خود را از بین ببرید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به آن ها برسد.
شستشوی فرش و موکت در منزل با دستگاه مقرون به صرفه تر و بهداشتی تر از سایر روش های شست و شوی فرش است وعلاوه بر این که کلیه گرد و غبارهای فرش را از بین می برد , شست و شوی بهتر و عمیق تر را برای شما به ارمغان می آورد.
دستگاههای شستشوی فرش و موکت در منزل فوق العاده قدرتمند هستند ,  ابتدا بوسیله یک جاروبرقی با قدرت بالا تمامی گرد و غبارهای لابه لای تار و پود فرش را تمیز کرده و سپس بوسیله شامپو فرش مخصوص و مسواک های نرم به سرعت فرش را شسته و سخت ترین لکه ها را از بین می برد و پس از آن فرش یا موکت را خشک می نماید.
بدین ترتیب در کوتاه ترین زمان فرش یا موکت شما شسته و خشک می کنند بدون اینکه ذره ای از کف و یا مواد شوینده در فرش باقی بماند.
برای آشنایی بیشتر با تیم حرفه ای ما در زمینه شست و شوی فرش و موکت و مبلمان در منزل و آگاهی از قیمت های ما با ما در ارتباط باشید

برای استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل تهران با شماره تلفن 09124199829 تماس بگیرید .

نام دارنده سایت

قالیشویی سپید تهران
کارخانه قالیشویی سپـیـد با بیش از 30 سال سابقۀ کاری در شستشوی فرش اعلاء در بازار فرش تهران مشغول به کار بوده و توانسته بهترین خدمات را در طی این سالها ارائه کند .

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.